Backend fejlesztő, Pécs

Application deadline date has been passed for this Job.
Jobcapital Kft.
  • Feltöltve: 2020.02.19.
  • Jelentkezés 0
  • Megtekintés 480
Munka leírása

Egyedülállótechnológiák gyártásában piacvezető partnerünkhöz keresünk PHP fejlesztőmunkatársat. Munkád során egy csapat tagjaként a vállalat folyamatainakdigitalizációjában vehetsz részt. #gamification

Főbb feladatok:

  • Applikációk és egyedi weboldalak back-end oldali fejlesztése, CMS kialakítása
  • Meglévő rendszerek folyamatos továbbfejlesztése, hibajavítása
  • Együttműködés a többi fejlesztővel
  • Közreműködés projektek előkészítésében (pl.: specifikációk pontosítása)

Álláshoz tartozó elvárások:

  • PHP magabiztos ismerete
  • Valamilyen modern MVC framework (pl.: Symfony, Laravel, Yii) ismerete
  • Relációs és nem relációs adatbázisok ismerete
  • Git (vagy más verziókezelő rendszer) készség szintű használata

Előnytjelent:

  • Azure vagy AWS fejlesztői környezet ismerete
  • TypeScript, Angular, lonic ismerete

Cég kínálata:

  • Izgalmas projektekben vehetsz részt
  • Stabil vállalati háttér, ahol fejlődési lehetőséged is van
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családias és családbarát válallati kultúra

Továbbiinformáció: BerettyánAnna +36 70 908 3883