Épületgépész tervező, Budapest

Application deadline date has been passed for this Job.
Jobcapital Kft.
  • Feltöltve: 2020.01.31.
  • Jelentkezés 0
  • Megtekintés 425
Munka leírása

MegbízónkMagyarország egyik legnagyobb szakmai presztízzsel rendelkezőépületgépész-tervező vállalkozása. Bővülő csapatába keresünk tapasztalattalrendelkező és további kihívásokat kereső kollégákat!

Főbb feladatok:

Feladatodtöbbek között épületgépészeti tervezési feladatok; a tervezéshez kapcsolódóépületgépészeti számítások elvégzése, műszaki koncepciók kidolgozása; gépészetirendszerek, kapcsolási rajzok megalkotása, műszaki leírások elkészítése,kapcsolattartás külföldi és belföldi megbízókkal, illetve alvállalkozókkal.Részt vehetsz speciális technológiai rendszerek tervezésében, illetve BIM alapútervezésben.

Álláshoz tartozó elvárások:

Ideálispályázó vagy, ha jártasságod van az épületgépészet teljes területén, ismered azépületgépészetben alkalmazott fontosabb műszaki megoldásokat, termékeket,felsőfokú szakirányú végzettséged és legalább 3 éves tervezői tapasztalattalrendelkezel. Gyakorlott használója vagy az AutoCAD, WinWatt, CadVentprogramoknak. Munkádat igényesség és nagyfokú önállóság jellemzi, jótérlátással rendelkezel és nem riadsz vissza, ha angolul kell kommunikálnod.

Cég kínálata:

Partnerünknéla fizetésed mellett számíthatsz arra, hogy hosszútávon terveznek veled, akihívást jelentő feladatokkal látnak el, lehetőséged lesz nemzetközipartnerekkel való közös munkára, nívós beruházásokon is tudsz majd dolgozni.

Ha szeretnélszerepet vállalni komoly szakmai színvonalat jelentő megbízások tervezésikivitelezésében, hozzájárulva ezzel fejlődésedhez ill, karrieredkiteljesedéséhez, akkor jelentkezz Épületgépész tervezőnek a szakma legszebbfeladataival megbízott vállalkozásához.

Továbbiinformáció: PappBrigitta (Toborzási tanácsadó): + 36 70 774 9034