Gyártástámogató mérnök

Application deadline date has been passed for this Job.
Jobcapital Kft.
  • Feltöltve: 2020.01.31.
  • Jelentkezés 0
  • Megtekintés 283
Munka leírása

Hang-ésfénytechnikával foglalkozó, multinacionális partnerünk részére keresünkGyártástámogató mérnököt Pécsre.

Főbb feladatok:

  • A fejlesztési pontok folyamatos keresése
  • Tervszerű karbantartások, karbantartási feladatok fejlesztése és bővítése
  • Szériagyártás berendezéseiben alkalmazott mérőműszerek kalibrálásánál nyújtott szakmai támogatás
  • Új gépek üzembe helyezése
  • Eseti meghibásodások kezelése, a szériagyártás berendezéseiben felmerülő hibák elhárítása
  • Reklamációk kezelése, a reklamációk kivizsgálása és a megoldási lehetőségek feltérképezése
  • Részvétel a technikusi csoportok oktatásában

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai gyártóterületen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • MS office ismeret (Word, Excel, Powerpoint)
  • Angol nyelvismeret

Előnytjelent:

  • SAP ismerete
  • PLC programozási ismeret
  • IATF 16949 szabványismerete előny
  • 8D, MSA, SPC, APQP, PPAP, FMEA és VDA szabványismeret előny

Cég kínálata:

  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Lakhatási támogatás
  • Kiemelkedő munkakörülmények

Továbbiinformáció: Varkoly-TóthDóra (Toborzási tanácsadó): + 36 70 398 4116