Informatikus, hálózatépítő

Application deadline date has been passed for this Job.
Robonet Bt.
Munka leírása

Cégünk pályakezdő, fiatal vagy felnőtt munkatársakat keres informatikusi, hálózatépítő munkakörbe. Várunk még felsőfokú tanulmányaikat végző, de dolgozni kívánó tanulókat is.

Feladatok:
– hálózat telepítés UTP-től üvegszálig
– rack szekrények építése
– végpontok szerelése
– szerverek építése, beüzemelése
– kamerarendszerek telepítése, beüzemelése

Előnyök:
– szakmai felkészültség, képzettség, tapasztalat (de nálunk a szakma is elsajátítható)

Elvárások:

– megbízható, precíz munkavégzés
– jó állóképesség
– csapatban való jó együttműködés
– ügyesség

– B kategóriás jogosítvány
Elsősorban a munkához való emberi hozzáállást tekintjük fontosnak!

Amit adunk:
– előmeneteli lehetőséget (akár csapatvezetői beosztásig lehet fejlődni)
– szakmai tudást, (hálózati eszközök, szerverek, üveghálózat építési technológia)
– jó kezdőfizetést
– céges munkaruhát
– támogatjuk a szakirányú továbbtanulást.