IT támogató munkatárs német és angol nyelvtudással, Pécs

Application deadline date has been passed for this Job.
Jobcapital Kft.
  • Feltöltve: 2020.02.18.
  • Jelentkezés 0
  • Megtekintés 425
Munka leírása

Partnerünkegy nemzetközi hátterű, innovációiról és csúcsminőségű termékeiről ismertgyártó és szolgáltató vállalat. IT támogató csapatukba saját, nemzetközikollégáik támogatására keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A külföldi anya- és testvérvállalatoknál dolgozó kollégák támogatása informatikai területen, német és angol nyelven
  • Minden bejövő hívás pontos dokumtentálása, intézkedések meghozatala
  • A hiba felismerése után felvett jegy megoldása vagy a következő szintre továbbítása
  • Segítségnyújtás a felhasználók részére telefonon, illetve távoli eléréssel
  • Együttműködés más csoportokkal

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos német, és kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Csapatjátékos attitűd, nyitottság
  • Segítőkészség, udvarias kommunikáció
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Informatikus tanulmányok / diploma előny
  • Németországi betanulás vállalása

Cég kínálata:

  • Versenyképes bérezés
  • Részvételi lehetőség nyelvi és szakmai képzéseken
  • Cafetéria, teljesítményprémium
  • Belvárosi ingyenes parkolás