Production planner, Pécs

Application deadline date has been passed for this Job.
Jobcapital Kft.
  • Feltöltve: 2020.02.18.
  • Jelentkezés 0
  • Megtekintés 390
Munka leírása

Elektronikaicsatlakozók gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk Termeléstervezőkollégát.

Főbb feladatok:

  • Kapacitás tervezés
  • Kapcsolattartás a vevővel (megrendelések fogadása és visszaigazolása)
  • Folyamatos készlet ellenőrzés
  • Termelési teljesítmény és terv kontroll
  • Többlettermelés elrendelése
  • A késztermék kiszállításának ütemezése (egyeztetés a vevővel)

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Erős numerikus képesség, matematikai ismeretek
  • Kimagasló excel ismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnytjelent:

  • 3 év termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Cég kínálata:

  • Szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan bővülő vállalatban való aktív részvétel

További információ: Szabó Zsófia (Toborzásitanácsadó): +36 70 341 6009