Termékmérnök, Baranya megye

Application deadline date has been passed for this Job.
Jobcapital Kft.
  • Feltöltve: 2020.01.31.
  • Jelentkezés 0
  • Megtekintés 288
Munka leírása

Hang-ésfénytechnikával foglalkozó, multinacionális partnerünk részére keresünk TermékmérnökötPécsre.

Főbb feladatok:

  • Termék életciklus követése, termék és folyamat változások koordinálása a helyi szervezetben és a gyártó telephelyek között
  • Részvétel a mintagyártások szervezésében és lebonyolításában
  • Kapcsolattartás a projekt menedzsmenttel és az R&D osztályokkal
  • Termék- és folyamatspecifikus gyártási beállítások tervezése és létrehozása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, magabiztos, konstruktív és proaktív munkavégzés,
  • Problémamegoldó készség, illetve gyors döntési képesség, kimagasló analitikus képességek

Előnytjelent:

  • Elektronikai gyártásban és/vagy autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP ME, Adobe Lifecycle Designer, JavaScript alapszintű ismerete

Cég kínálata:

  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Lakhatási támogatás
  • Kiemelkedő munkakörülmények

Továbbiinformáció: Varkoly-TóthDóra (Toborzási tanácsadó): + 36 70 398 4116